Terminarz zebrań sołeckich - Fundusz Sołecki na 2018 rok

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 sierpnia 2017

Terminarz będzie na bieżąco aktualizowany zgodnie ze zgłaszanymi przez sołectwa terminami zebrań.

Aktualizacje:

27.09.2017 r. - wprowadzono termin dla sołectwa Biały Ług
20.09.2017r. - wprowadzono termin dla sołectwa Chosna
19.09.2017r. - wprowadzono termin dla sołectwa Zadębie
18.09.2017r. - wprowadzono terminy dla sołectw Ludwików i Gabryelin
14.09.2017r.  - wprowadzono termin dla sołectwa Łoś
12.09.2017r. - wprowadzono terminy dla sołectw Koryta, Piskórka, Zawodne
08.09.2017r. - wprowadzono terminy dla sołectw Krępa, Nowe Wągrodno, Nowy Prażmów, Wola Prażmowska 
07.09.2017r. - wprowadzono terminy dla sołectw Jaroszowa Wola, Ustanów, Kolonia Gościeńczyce
06.09.2017r. - wprowadzono terminy dla sołectw Bronisławów, Dobrzenica-Błonie, Wola Wągrodzka
29.08.2017 r. - wprowadzono terminy dla sołectw Prażmów, Wągrodno-Kamionka, Wilcza Wólka
24.08.2017 r. - wprowadzono terminy dla sołectw Krupia Wólka i Kędzierówka
23.08.2017 r. - wprowadzono terminy dla sołectw Uwieliny i Jeziórko

Sołectwo

Sołtys

Miejsce

TERMIN zebrania

Data

Godzina

Biały Ług

Jacek Dąbrowski

Namiot na
placu zabaw

30.09.2017 

17.00 

Bronisławów

Jadwiga Anuszewska

 Dom Sołtysa

11.09.2017 

18.00

Chosna

Mirosław Czerniszewski

 Dom Sołtysa

 24.09.2017

15.00

Dobrzenica - Błonie

Jadwiga Habiera

Świetlica wiejska
w Dobrzenicy

24.09.2017 

15.00 

Gabryelin

Łukasz Żywek

Świetlica Wiejska
w Gabyrelinie

 22.09.2017

19.00 

Jaroszowa Wola

Tadeusz Pawlak

Świetlica wiejska
w Jaroszowej Woli

15.09.2017 

18.00

Jeziórko

Jadwiga Kurowska

OSP Jeziórko

18.09.2017

18.00

Kędzierówka

Danuta Błaszczyk

 Kędzierówka 46

02.09.2017

18.00 

Kolonia Gościeńczyce

Leszek Opałka

 Dom Sołtysa

16.09.2017 

17.00 

Koryta

Adam Wyszomierski

 Dom Sołtysa

19.09.2017 

18.00 

Krępa

Wiesław Dzwonkowski

 Dom Sołtysa

23.09.2017

17.00 

Krupia Wólka

Grzegorz Pruszczyk

 OSP Jeziórko

15.09.2017

19.00 

Ludwików

Joanna Zielińska

 Dom Sołtysa

 22.09.2017

 18.00

Ławki

Grażyna Matysiak

 

 

 

Łoś

Bogdan Krawczyk

Wiejski Klub Kultury w Łosiu

17.09.2017 

16.00 

Nowe Wągrodno

Grzegorz Maciak

 Dom Sołtysa

 16.09.2017

18.00 

Nowy Prażmów

Stanisław Domaniak

 OSP
Nowy Prażmów

24.09.2017 

17.00 

Piskórka

Karol Bojańczyk

 Dom Sołtysa

 16.09.2017

17.00 

Prażmów

Sylwester Zwęgliński

Gimnazjum
w Prażmowie

 01.09.2017 

18.00 

Ustanów

Jolanta Zadworna

 Przedszkole KIDI

 12.09.2017

18.00 

Uwieliny

Teresa Wójcicka

OSP Uwieliny

02.09.2017

19.00

Wągrodno
- Kamionka

Marzenna Stelmasiak

 OSP Wągrodno

01.09.2017 19.00

Wilcza Wólka

Wiesława Świderska

 Dom Sołtysa

22.09.2017 18.00

Wola Prażmowska

Zbigniew Matyjasiak

 OSP
Wola Prażmowska

13.09.2017 

 18.30

Wola Wągrodzka

Ewa Fiuczek

 Klub "Tęcza"

11.09.2017 18.00

Zadębie

Jacek Sobczyk

 Dom Sołtysa

26.09.2017 

18.30 

Zawodne

Bożena Kordasz

 Dom Sołtysa

 26.09.2017

17.00

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-08-23
Data publikacji:2017-08-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1077