Konkurs Ekologiczny „Czysta Gmina – Czysty Świat”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 lipca 2015

Gmina Prażmów otrzymała kolejne w tym roku dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Dzięki temu zostanie zrealizowany projekt pn. II EDYCJA GMINNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Czysta gmina – czysty świat”.

Celem konkursu jest m.in. kształtowanie i promowanie postaw sprzyjających trosce o środowisko naturalne, popularyzacja ekologii oraz zagadnień z zakresu ochrony środowiska, kształtowanie wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez prace plastyczne, graficzne i artystyczne, zachęcanie młodzieży do przedstawienia własnego pomysłu na czyste środowisko przyrodnicze.

Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. I etap skierowany będzie do 4 szkół publicznych z terenu Gminy Prażmów, natomiast II etap indywidualny skierowany do wszystkich uczniów z tych placówek.

Konkurs zostanie ogłoszony 01 września 2015 r. w szkołach oraz na stronie internetowej Gminy Prażmów, prace będzie można składać do 30 października 2015 r.

Pula nagród rzeczowych w konkursie wynosi 13 715,73 zł.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
„II edycja gminnego konkursu ekologicznego „Czysta gmina – czysty świat” – dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 12 000,00 zł”

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-31
Data publikacji:2015-07-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2989