Terminarz zebrań sołeckich - Fundusz Sołecki na 2019 rok

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 sierpnia 2018

Terminarz będzie na bieżąco aktualizowany zgodnie ze zgłaszanymi przez sołectwa terminami zebrań.

 

Aktualizacje:
2018-09-24: wprowadzono termin dla sołectwa: Jeziórko
2018-09-21: wprowadzono termin dla sołectw: Biały Ług, Ludwików
2018-09-20: wprowadzono termin dla sołectwa: Piskórka
2018-09-18: wprowadzono termin dla sołectw: Krępa, Kędzierówka, Jaroszowa Wola
2018-09-15: wprowadzono termin dla sołectw: Wola Prażmowska, Zadębie
2018-09-14: wprowadzono termin dla sołectwa: Gabryelin
2018-09-12: wprowadzono termin dla sołectw: Krupia Wólka, Zawodne
2018-09-07: wprowadzono termin dla sołectwa Kolonia Gościeńczyce;
2018-09-06: wprowadzono termin dla sołectw Prażmów, Koryta, Nowy Prażmów i Dobrzenica-Błonie;
2018-09-03: wprowadzono termin dla sołectwa Łoś;
2018-08-31: wprowadzono termin dla sołectwa Uwieliny;
2018-08-27: wprowadzono terminy dla sołectw Prażmów, Ustanów, Wilcza Wólka.

 

Sołectwo

Sołtys

Miejsce

TERMIN zebrania

Data

Godzina

Biały Ług

Jacek Dąbrowski

Plac zabaw 

23.09.2018 

 16:00

Bronisławów

Jadwiga Anuszewska

 

 

 

Chosna

Mirosław Czerniszewski

 

 

 

Dobrzenica - Błonie

Jadwiga Habiera

Świetlica wiejska

23.09.2018

 15:00

Gabryelin

Łukasz Żywek

Świetlica wiejska 

22.09.2018

 17:00

Jaroszowa Wola

Tadeusz Pawlak

Świetlica wiejska 

25.09.2018 

18:00 

Jeziórko

Jadwiga Kurowska

OSP Jeziórko 

28.09.2018 

18:00

Kędzierówka

Danuta Błaszczyk

Dom Sołtysa

22.09.2018 

14:00

Kolonia Gościeńczyce

Leszek Opałka

Dom Sołtysa 

14.09.2018

17:00 

Koryta

Adam Wyszomierski

Dom Sołtysa

11.09.2018

19:00

Krępa

Wiesław Dzwonkowski

Dom Sołtysa 

22.09.2018 

16:00 

Krupia Wólka

Grzegorz Pruszczyk

OSP Jeziórko

21.09.2018

19:00

Ludwików

Joanna Zielińska

 Dom Sołtysa

24.09.2018 

18:00 

Ławki

Grażyna Matysiak

 

 

 

Łoś Bogdan Krawczyk

Klub Wiejski

09.09.2018

15:30

Nowe Wągrodno

Grzegorz Maciak

 

 

 

Nowy Prażmów

Stanisław Domaniak

OSP Nowy Prażmów

23.09.2018

 17:00

Piskórka

Karol Bojańczyk

Dom Sołtysa

22.09.2018

16:00

Prażmów

Sylwester Zwęgliński

Zespół szkolno-przedszkolny
w Prażmowie 

10.09.2018

19:00

Ustanów

Jolanta Zadworna

Przedszkole KIDI 

05.09.2018 

 19:00

Uwieliny

Teresa Wójcicka

OSP Uwieliny 

07.09.2018 19:00

Wągrodno

Marzenna Stelmasiak

 

 

 

Wilcza Wólka

Wiesława Świderska

Dom Sołtysa 

 21.09.2018

18:00 

Wola Prażmowska

Zbigniew Matyjasiak

OSP Wola Prażmowska

21.09.2018

18:00

Wola Wągrodzka

Ewa Fiuczek

 

 

 

Zadębie

Jacek Sobczyk

 Dom Sołtysa

21.09.2018

 18:30

Zawodne

Bożena Kordasz

Dom Sołtysa

25.09.2018

17:00

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-08-27
Data publikacji:2018-08-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1227