Urząd Gminy Prażmów

IV Bieg św. Jana 2018

Najnowsze aktualności

Artykuły

metropolia warszawska 2.0 - Gmina Prażmów podpisała nowe porozumienie o współpracy

19 czerwca 2018
Powiększ zdjęcie

Samorządy metropolii warszawskiej mówią jednym głosem w kontekście programowania środków UE dostępnych w polityce spójności Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2020+. Warszawa oraz sąsiadujące ze stolicą gminy i powiaty podpisały deklarację współpracy i intensywnie pracują nad wspólnym planem strategicznym.

Czytaj więcej o: metropolia warszawska 2.0 - Gmina Prażmów podpisała nowe porozumienie o współpracy

Odbiór kanalizacji w rejonie P5

15 czerwca 2018
Powiększ zdjęcie

Szanowni Państwo informujemy, że z dniem dzisiejszym tj. 15 czerwca 2018r. Gmina rozpoczyna prace związane z odbiorem robót budowlanych sieci kanalizacyjnej w rejonie P5. Mieszkańców zamieszkujących w tym obszarze (poniżej mapka, na której można sprawdzić zasięg etapu P5) prosimy o niezwłoczne zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących wykonania do Urzędu Gminy w Prażmowie, bezpośrednio do Jana Adama Dąbka, pod nr telefonu: 22 727 01 77 wew.49 lub na adres e-mail: dabekjan@interia.pl.

Czytaj więcej o: Odbiór kanalizacji w rejonie P5

"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ" debata społeczna w Woli Prażmowskiej

14 czerwca 2018
Powiększ zdjęcie

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie oraz Kierownik Posterunku w Prażmowie zapraszają mieszkańców gminy Prażmów do wzięcia udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 18 czerwca br. o godzinie 17.00 w OSP Wola Prażmowska. Podczas debaty zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu ich przeciwdziałania.

Czytaj więcej o: "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ" debata społeczna w Woli Prażmowskiej

Jak spędzić bezpiecznie wakacje?

13 czerwca 2018
Powiększ zdjęcie

Apel Wójta Gminy Prażmów o podjęcie działań mających na celu stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej o: Jak spędzić bezpiecznie wakacje?

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE KIEROWNIK GMINNEGO PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIAGOWO-KANALIZACYJNEGO W PRAŻMOWIE

11 czerwca 2018