Sołectwa- co, gdzie, kiedy ?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Kaligrafia, sensoplastyka i karate w Łosiu!

19 lipca 2019

Klub Kultury w Łosiu w lipcu i sierpniu tętni życiem. W poniedziałki odbywają się zajęcia z Sensoplastyki, wtorkowe popołudnia to zabawy i gry w klubie i na świeżym powietrzu, a w czwartki dziecięce kino. - 28 lipca w niedziele w samo południe zapraszamy z kolei dorosłych i dzieci od 10 roku życia na niezwykłe warsztaty kaligraficzne z Barbarą Galińską. Artystka malowała już w chyba na wszystkim: murale na ścianach, witrynach okiennych, ciele - mówi sołtys Łosia Violetta Kraskowska i dodaje, że na warsztaty ze stalówką zostało jeszcze kilka ostatnich miejsc. Zapisy prowadzone są pod nr telefonu 508 298 770.
W sierpniu z kolei Łoś zaprasza do siebie pasjonatów Karate. Zajęcia dla dzieci z podstawowych sztuk walki prowadzić będą w klubie Kultury przy ul. Spółdzielczej 32 instruktor karate sensei Marek Łapczyński oraz senpai Mateusz Marecki.  Zapisy już trwają!

       

Czytaj więcej o: Kaligrafia, sensoplastyka i karate w Łosiu!

Wakacje w Dobrzenicy-Błoniu

17 lipca 2019
Przejdź do - Wakacje w Dobrzenicy-Błoniu

Wakacyjną propozycje dla małych i większych mieszkańców gminy przygotowało Sołectwo Dobrzenica-Błonie. Już w poniedziałek 22 lipca odbędą się tam warsztaty plastyczno-naukowe, za to w każdy wtorek o godz. 19.00 spotyka się teatr amatorski. 

Czytaj więcej o: Wakacje w Dobrzenicy-Błoniu

W niedzielę Zebranie Wiejskie w Nowym Prażmowie

24 czerwca 2019

Sołtys zgłasza, gmina pomaga

13 czerwca 2019

Pomalowanie wiat, naprawa zniszczonej tablicy, a może inne prace porządkowe? Gmina Prażmów czeka na wnioski Sołtysów dotyczące niezbędnych zadań, które mogą wykonać pracownicy gospodarczy. Wystarczy złożyć odpowiedni dokument osobiście w Urzędzie lub przesłać go pocztą elektroniczną na adres kancelaria@prazmow.pl

Formularz dostępny poniżej:

 

Czytaj więcej o: Sołtys zgłasza, gmina pomaga

9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

5 czerwca 2019
Przejdź do - 9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

Ponad 300 osób odwiedziło 2 czerwca malowniczy Łoś podczas dziewiątego już Łosiowiska Tym razem goście bawili się pod wiśnią ozdobną, zasadzoną przy tutejszym Klubie Kultury przez mieszkańców. – Pogoda nam dopisała, a o to najbardziej się martwiliśmy po ostatnich ulewach – mówi Sołtys wsi Violetta Kraskowska. – Odwiedzili nas goście nie tylko z terenu gminy. Scenę na 17-metrowym tirze zorganizował mieszkaniec Łosia, a przepięknie udekorowały ją jego dzieci.  
Pełna relacja- niżej:

https://www.youtube.com/upload

 

 

Czytaj więcej o: 9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-05-24
Data publikacji:2019-05-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1616