Sołectwa- co, gdzie, kiedy ?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sołtys zgłasza, gmina pomaga

13 czerwca 2019

Pomalowanie wiat, naprawa zniszczonej tablicy, a może inne prace porządkowe? Gmina Prażmów czeka na wnioski z Sołectw dotyczące prac, które mogą wykonać pracownicy gospodarczy. Wystarczy złożyć odpowiedni dokument osobiście w Urzędzie lub przesłać go pocztą elektroniczną na adres kancelaria@prazmow.pl

Formularz dostępny poniżej:

 

Czytaj więcej o: Sołtys zgłasza, gmina pomaga

9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

5 czerwca 2019
Przejdź do - 9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

Ponad 300 osób odwiedziło 2 czerwca malowniczy Łoś podczas dziewiątego już Łosiowiska Tym razem goście bawili się pod wiśnią ozdobną, zasadzoną przy tutejszym Klubie Kultury przez mieszkańców. – Pogoda nam dopisała, a o to najbardziej się martwiliśmy po ostatnich ulewach – mówi Sołtys wsi Violetta Kraskowska. – Odwiedzili nas goście nie tylko z terenu gminy. Scenę na 17-metrowym tirze zorganizował mieszkaniec Łosia, a przepięknie udekorowały ją jego dzieci.  
Pełna relacja- niżej:

https://www.youtube.com/upload

 

 

Czytaj więcej o: 9 edycja Łosiowiska przeszła do historii

Piknik Rodzinny w Uwielinach 8 czerwca

27 maja 2019

Tu mieszkamy, tu działamy, tu wspieramy - brzmi hasło tegorocznego Pikniku Rodzinnego w Uwielinach. Impreza z mnóstwem atrakcji odbędzie się 8 czerwca na terenie tutejszej Szkoły Podstawowej. W programie m.in. tradycyjnie już Dyktando Prażmowskie o Pióro Wójta. Przyjdź i... zmierz się z ortografią.

Łosiowisko- Piknik Rodzinny pod Wiśnią już w niedzielę

28 maja 2019

- To już 9.edycja pikniku w Łosiu. Serdecznie zapraszamy 2 czerwca od godz. 14 do Ogrody Klubu Kultury i to nie tylko dzieci. W programie m.in. tworzenie mydełek, pokaz judo, hity lat 80. w wykonaniu zespołu Hey Day oraz taniec brzucha grupy Layla - zaprasza na Łosiowisko Sołtys Violetta Kraskowska. O godz. 18 rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny "NASZ ŁOŚ w obiektywie!", a nagrody wręczy uroczyście jury z aktorem Stefanem Friedmannem na czele. W dniu imprezy auto będzie można zaparkować wzdłuż całej ulicy Spółdzielczej.

Kot z Jeziórka szuka domu

27 maja 2019
Przejdź do - Kot z Jeziórka szuka domu

Mały kociak szuka domu. Przybłąkał się do mieszkańca z ul. Lipowej w Jeziórku. Zwierzak jest przyjazny i z utęsknieniem czeka na nowego właściciela.

 

Tel. kontaktowy: 605-070-851

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-05-24
Data publikacji:2019-05-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:559