PSZOK i Urząd Gminy – zmiany w organizacji pracy
01.06.2026
W tym tygodniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie otwarty:
- 2 czerwca (wtorek) 2026 r. w godz. 16:00–19:00
- 6 czerwca (sobota) 2026 r. w godz. 9.00 – 15.00
W czwartek 4 czerwca 2026 r. PSZOK będzie nieczynny.
Przypominamy również, że Urząd Gminy będzie nieczynny w dniach 4–5 czerwca 2026 r.
Zapraszamy 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 10:00–18:00.
Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy spokojnego tygodnia.