PSZOK i Urząd Gminy – zmiany w organizacji pracy

01.06.2026

W tym tygodniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie otwarty:

  • 2 czerwca (wtorek) 2026 r.  w godz. 16:00–19:00
  • 6 czerwca (sobota) 2026 r. w godz.  9.00 – 15.00

W czwartek 4 czerwca 2026 r. PSZOK będzie nieczynny.

 

Przypominamy również, że Urząd Gminy będzie nieczynny w dniach 4–5 czerwca 2026 r.

Zapraszamy 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 10:00–18:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy spokojnego tygodnia.